Na príjemnom materiáli, ktorý tvorí skákaciu plochu, môžete skákať, hojdať sa alebo len tak ležať celé hodiny a stále sa tešiť na to, až si ho budete môcť znova užiť.

Vyberte si z mnohých veľkostí

Vzhľadom na ich popularitu sa trampolíny vyrábajú v mnohých prevedeniach. Ak sa rozhodnete kúpiť si ju v niektorom zo skúsených a zabehnutých internetových obchodov, budete si môcť vybrať trampolínu, ktorá bude vašej rodine najviac vyhovovať.

Široký sortiment tohto športového vybavenia ponúka napríklad internetový obchod www.hawaj.sk. Nájdete tu malé trampolíny na vnútorné aj vonkajšie použitie bez ochrannej siete s priemerom 100 cm, ako aj priestranné, napríklad s nosnosťou 150 kg, s vnútornou ochrannou sieťou a priemerom 250 cm a viac. K dispozícii sú aj špeciálne ponuky, ktoré vám môžu ušetriť až 58 % z pôvodnej ceny. Mnohé položky sú na sklade a okamžite sa odosielajú na adresu zákazníka.

Trampolíny ponúkané e-shopom www.hawaj.sk sú certifikované nemeckým skúšobným laboratóriom a normou TÜV GS.

Nezabudnite na užitočné príslušenstvo

Detské trampolíny, rovnako ako trampolíny pre dospelých, možno obohatiť o rôzne doplnky, ktoré spríjemňujú ich používanie. Patria sem ochranné siete, plachty, sieťové vaky, kotviace zariadenia alebo napríklad schodíky na trampolínu.

Ako si vybrať trampolínu

Pred výberom modelu pre vašu záhradu zvážte, aká má byť jeho hmotnosť, či ho budú používať deti alebo dospelí, informujte sa o materiáloch použitých na konštrukciu, o skákacej ploche, o pružinách… Dôležitý je bezpečnostný poťah pružín, stabilita, možnosti ukotvenia a ďalšie.

Ak sa rozhodnete zaobstarať sebe alebo svojim deťom trampolínu, buďte si istí, že nájdete novú možnosť, ako si obohatiť voľný čas a kvalitne zabaviť svoje deti.