V dobe rýchlo sa vyvíjajúcich technológií je dôležité sledovať aktuálne trendy a neustále nadobúdať nové vedomosti. Zverte svoje vzdelávanie do rúk jediného certifikovaného Cisco Learning Partnera v strednej a východnej Európe. Alef Training poskytuje Cisco školenia pre začiatočníkov aj pokročilých v oblastiach bezpečnosti, softvérového vývoja, konfigurácie sietí či inštalácie firewallov.

Čo môžete od Cisco školenia očakávať? 

Jednou z najväčších výhod Cisco školení sú odborníci, ktorí študentom prinášajú nielen teoretické znalosti, ale učia ich aplikovať nadobudnuté vedomosti priamo v praxi. Všetky Cisco školenia prebiehajú v reálnom čase, vďaka čomu majú účastníci príležitosť svoje otázky konzultovať so špecialistami.

Školiaca miestnosť - Alef Training Center
Školiaca miestnosť – Alef Training Center

S čím je najlepšie začať? 

Ideálnou štartovacou čiarou v Cisco svete je Cisco CCNA školenie. Skúsení IT špecialisti vás počas Cisco CCNA školenia prevedú základmi počítačových i bezdrôtových sietí či sieťovej bezpečnosti, no zároveň vám priblížia nové technológie ako SD-Access, SD-WAN a základy programability zariadení. Po jeho úspešnom absolvovaní vám už nič nebude stáť v ceste k získaniu Cisco CCNA certifikácie.

Školiaca miestnosť - Alef Training Center
Školiaca miestnosť – Alef Training Center

Čo po jeho absolvovaní? 

Získaním Cisco CCNA certifikátu to všetko len začína. Na svojich vedomostiach môžete stavať počas ďalších Cisco školení, ktoré organizuje Alef Training Center pre jednotlivcov, ako aj pre celé firmy. Vám už ostáva len vybrať si dátum, ktorý vám vyhovuje a začať toto nové dobrodružstvo spolu s nami.