Môj dom – môj hrad. Ale čo moje auto? Auto je predsa „parťák“ na každý deň. Či je pracovný týždeň alebo víkend, verne čaká pred domom, kedy mi môže opäť poslúžiť. A ja sa oňho náležite starám! Rohože do auta mi iba trošku pomáhajú…

Vy ešte nemáte rohože do auta?

To snáď ani nie je možné. Každý už určite nejaké rohože v aute má. Či už textilné alebo gumové – tieto malé autokoberčeky sú maximálne úslužné. Nenáročné na údržbu a vždy pripravené si všetko „odskákať“. Poznáte to – vyliata káva, rozsypané čipsy alebo blato z topánok, ktorého je niekedy na kilá. Ak sa k tomu pridá ešte aj náš chlpatý miláčik rodiny a pozostatky po ňom (mysliac pri tom hlavne na srsť a veci tomu podobné, alebo aj horšie…) no ďakujeme pekne…

Rohože do auta – nikdy ich nie je dosť

Dve dopredu, dve dozadu a ešte jednu veľkú do kufra. Pre istotu. Rohože spoľahlivo ochránia interiér nášho vozidla bez ohľadu na to, či je to najnovší typ, alebo náš obľúbenec hoci aj z druhej ruky. Každé auto si zaslúži primeranú starostlivosť. Rohože do auta sú tá základná vec, ktorú môžeme pre naše vozidlo spraviť. Sú finančne nenáročné a vydržia veľa rokov. Nie len dlhé obdobie používania, ale sami sme často prekvapení, aký nápor špiny niekedy musia obstáť. A že sú v tom fakt dobré, tak o tom nepochybuje asi nikto.

Obzvlášť kufor je miesto, kde sa toho najviac nahromadí. Tým, že poskytuje najväčší priestor, ho často zapĺňame nie len naším nákupom, ale niekedy aj kadejakým náradím, živými kvetmi a rastlinami. Prepravujeme v ňom možné i nemožné a potom sa chytáme za hlavu, keď vidíme konečný výsledok – a tým je neporiadok, znečistenie, smeti a pod. .

Raz – dva a je upratané!

Nie je nič jednoduchšie, ako chytiť, vytriasť a je upratané! Pri väčšom znečistení postačí voda z hadice a hotovo! Vravíte si – to je také jednoduché? Samozrejme, že áno! Materiály, z ktorých sú rohože do auta vyrobené, sú veľmi praktické na používanie, aby nám zjednodušili život najlepšie ako sa dá. Jedno, či sa rozhodnete pre textilné alebo pre tie gumové, platí to rovnako pre obe. Rátajte však s tým, že textilné potrebujú trochu viac času na vysušenie.