Nemusíte vlastniť centrálnu jednotku, aby ste ovládali svoju domácnosť. S produktami Apple Homekit budete mať všetko „pod palcom“ oveľa jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Inteligentná domácnosť tak pre vás už nebude len obyčajný pojem, ale skutočná realita.

Apple homekit vám zjednoduší život, buďte bez obáv

Starostí máme všetci dosť. O tie núdza nikdy nie je. Dôležité je, že ich vieme zvládať. Aby sme čo najlepšie prekonávali všetky prekážky a skúšky života, sú tu pre nás malé/veľké výdobytky modernej spoločnosti. Reč je napríklad o skvelých možnostiach, akými si vieme ochrániť náš domov a odsledovať spotrebu všetkých energií. Veď vo veľkej miere chodíme do práce práve preto, aby sme ich vedeli uhradiť. Ich kontrolou a zaznamenávaním získame iba samé plusy.

Rozsvietené. Zhasnuté. S aplle Homekit

Zažili sme to už asi všetci – odišli sme na dlhšiu dobu z domu a pri príchode naspäť sme skríkli od zdesenia  – veď my sme zabudli vypnúť svetlo v kúpeľni! To zas bude účet za elektrinu! S Apple Homekit zabudnite tiež, avšak na takéto problémy. Už sa viac nebudete trápiť s myšlienkami na to, či je doma všetko v poriadku. Či sú okná pred búrkou pozatvárané a či nám náhodou nechodí ten „beťár“ sused opäť po záhrade. Viete prečo? Produkty spomínanej značky vás na všetko upozornia a jednoduchým kliknutím tak svoj problém vyriešite. Okno sa zatvorí, svetlo sa zhasne, no a na nezbedného suseda sa zapne alarm. Čarujte vo svojom vlastnom „kráľovstve“!

Ovládajte žiarovky, termostaty, kamery, rolety – aj na diaľku

Ak chcete naozaj zapôsobiť, tak s produktami značky Apple Homekit sa vám to určite podarí. Nie každý sa môže pochváliť takým premysleným systémom, ktorý z vašej domácnosti spraví výnimočnú a inteligentnú. Žiadne sci-fi, toto je realita. Ešte predtým, ako prekročíte prah svojich dverí, postarajte sa o to, aby ste mali príjemne rozkúrené, aby ste vstúpili do haly, kde sa svieti, kde netreba svetielkom z telefónu hľadať zapínač. Je to také nemotorné, hoci úsmevné, lebo všetci poznáme tieto malé, milé triky. Kamkoľvek sa vyberieme, zamkneme s dobrým pocitom, že náš majetok je v bezpečí a keď sme aj náhodou na niečo zabudli, pomocou telefónu alebo tabletu všetko vyriešime.