Šatník muža sa výrazne líši od toho ženského. Muži preferujú minimalizmus a funkčnosť. Stačí pár kúskov kvalitného oblečenia, ktoré dokážu využiť nielen na prechádzku v prírode, ale aj v práci. Dôraz dávajú predovšetkým na kvalitu a vlastnosti materiálu a už menej na módne prevedenie. Vybrali sme 5 základných vecí, ktoré spájajú funkčnosť, ochranu a dbajú aj na celkový vzhľad a eleganciu. Všetky uvedené produkty sú dostupné v predajniach REMPO.

Poďme sa teda obliecť od hlavy po pätu.

NEWQUEBEC a CALGARY

Moderná páperová bunda. Nesie v sebe vlastnosti ľahkej, jemnej a kvalitnej bundy. Súčasťou je aj elastický pás pre ľahšie upevnenie k telu. Zaujímavý strih, kvalita a štýlovosť z dielne Industrial Starter. Bunda je navyše dostupná aj v modernom maskáčovom prevedení.

Obuv ISSA.IT sa nazýva vlajkovou loďou kvalitného talianskeho výrobcu obuvi. Maximálna pohodlnosť, textilná planžeta proti prepichnutiu či podošva so zdrsneným vzorom. Špica vyrobená so sklených vlákien je rovnako odolná ako oceľová. Navyše disponuje s maximálnou pohodlnosťou pre zaručený komfort vašich nôh. Topánka je prispôsobiteľná všetkým povrchom a tak je vhodná nielen do pracovného prostredia, ale aj na zaslúženú prechádzku lesom.

softshellovými nohavicami môžete hneď po práci vyraziť na prechádzku do prírody. Nohavice naviac disponujú s nastaviteľnou šírkou spodnej dĺžky, čo zaručuje ešte väčší komfort pri nosení. Softshell materiál sa právom pýši vlastnosťami ako je ľahkosť, priedušnosť, nepremokavosť a odolnosť proti vetru. Stáva sa tak využiteľným kúskom oblečenia, do ktorého sa rozhodne oplatí investovať.

Vesta VEGA prichádza priamo zo sveta športu aby bola súčasťou moderného oblečenia v teplejšom počasí. Je priedušná, nepremokavá a zaručene ochráni za veterného počasia. Disponuje vlastnosťou prispôsobenia sa vďaka elasticite samotnej látky, z ktorej je ušitá.

100% bavlnená čiapka chráni pred zimou a zároveň splní aj požiadavku štýlovosti nielen za nepriaznivého počasia. Každý z nás má svoj zlý deň, kedy vlasy potrebuje zakamuflovať do čiapky. Ochráni pred nečistotami na pracovisku, vetrom v horách aj pred zvedavými okoloidúcimi na prechádzke.

Všetky výrobky pochádzajú z dielne talianskeho výrobcu, ktorý si maximálne dáva záležať nielen na funkčnosti, ale aj vizuálneho prevedenia a vzhľadu. Jednotlivé kúsky sú teda nielen doplnkom šatníka. Sú zaručeným kúskom ochranného oblečenia, ktorý zaručí bezpečnosť tak na pracovisku, ako aj v prírode.