Či sa golfom ešte len začínate zaoberať alebo sa už radíte k profesionálnym hráčom, na vašej golfovej výbave by ste si mali nechať dobre záležať. Aj jej stav a kvalita môže mať totiž popri vašom športovom úsilí vplyv na celkový výsledok vašej hry.

Kompletná golfová výbava na jednom mieste

Pokiaľ hľadáte skutočnú kvalitu, odporúčame vám obrátiť sa na špecializovaných predajcov golfového vybavenia, ktorí majú v tejto oblasti tak dlhoročné skúsenosti, ako aj širokú základňu spokojných zákazníkov. Perfektným príkladom je Digitalgolf, ktorý vás zaujme svojím profesionálnym prístupom a tiež rozsiahlou ponukou všetkého, čo k vašej hre požadujete. Stačí nakuknúť na webovú stránku predajcu a hneď vám bude jasné, že golf je srdcovou záležitosťou pracovníkov Digitalgolfu a keďže sa v téme výborne orientujú, dokážu vám poradiť a usmerniť vás pri vašom výbere.

Dôkazom obľuby internetového obchodu sú pozitívne hodnotenia overených zákazníkov na známom serveri Heureka. V prípade záujmu môžete navyše aj osobne navštíviť predajňu Digitalgolfu v Bratislave, kde máte možnosť vyskúšať si moderný golfový simulátor disponujúci pokrokovou technológiou. Tá dokáže podrobne vyhodnotiť váš švih, vďaka čomu si môžete zvoliť ideálne golfové palice práve pre vás.

Čo všetko vám Digitalgolf ponúka?

Na začiatok sa môžete pri hľadaní golfovej výbavy sústrediť na výber vhodného oblečenia, ktoré je na eshope prehľadne rozdelené do kategórií pánskeho, dámskeho a detského oblečenia. Samostatnou kategóriou sú taktiež doplnky ako napríklad čiapky, klobúky, šilty alebo šiltovky. V rámci hlavných kategórií je následne golfové oblečenie v ponuke internetového obchodu rozdelené do podkategórií, z ktorých si môžete zvoliť to, čo práve potrebujete. K dispozícii máte napríklad tričká a polokošele, nohavice a šortky, šaty a sukne, bundy a vetrovky, svetre, opasky, ponožky, termo a spodné prádlo.

Následne môžete pokračovať vo vašom výbere topánok, palíc a ďalšieho príslušenstva, ako sú vozíky, bagy či golfové loptičky. Jednotlivé produkty sa dajú následne usporiadať podľa ceny od najlacnejších po tie najdrahšie prípadne naopak. Pre jednoduchšie hľadanie je tiež možné využiť štítky zobrazujúce loptičky, ktoré sa momentálne nachádzajú v sklade, ktoré sú dostupné za akciové ceny, v rámci výpredaja či patria k čerstvým novinkám.