Nuda, nuda, samá nuda. Pri pohľade na naše cesty a diaľnice vidíte, že sa to na nich hemží obyčajnými osobnými autami, SUV a motorkami. Ani vás už nebaví jazdiť na týchto vozidlách? Vymeňte motorku a auto za trojkolku. Budete in, budete originálni a budete sa baviť. Ako vyzerá dokonalá trojkolka?

Rýchla, spoľahlivá, úsporná trojkolka

Pozrime sa na dokonalú trojkolku z racionálneho hľadiska. Na diaľnici vyžadujete rýchlosť. Trojkolka Can-Am Spyder F3 vás prekvapí silným a spoľahlivým motorom Rotax. Zdá sa, že silný motor v spojení s robustným telom trojkolky je to, čo naše cesty potrebujú. Veď vidieť niečo in a trendy je u nás zriedkavé. Občas sa pošťastí zazrieť štvorkolky, ale štvorkolka je skôr vozidlom do terénu. Preto je jasné, že na trojkolke budete neprehliadnuteľní. Ak je vám jedno, či zapadáte do šedého priemeru, alebo vyčnievate, iste vám nie je jedno to, že s trojkolkou Spyder F3 usporíte. V prvom rade na údržbe, pretože samotný motor Rotax je známy svojou spoľahlivosťou. Nielen motor, ale tiež kardanový hriadeľ si vyžaduje minimálnu údržbu. K tomu si prirátajte optimalizovanú spotrebu a výhra je na vašej strane.

Komfort a extra bonusy navyše

Trojkolky Can-Am Spyder F3 sa pýšia viacerými unikátnymi vlastnosťami. Ide napríklad o možnosti nastavenia sedadla jazdca. Vďaka U-Fit systému sa stane celodenná jazda pôžitkom. Bez náradia je možné nastaviť sedadlo jazdca presne podľa stavby jeho tela. Poteší vás i bohatý úložný priestor, ktorý vznikol umiestnením sedadla spolujazdca do vyššej polohy. A aká je kapacita kufra? U niektorých modelov neuveriteľných 130 litrov. Vlastne už ani nemusíme spomenúť, že riadidlá sú vyhrievané, stúpačky nastaviteľné a spolujazdec má k dispozícii pohodlnú opierku.

O bezpečnosť je postarané

Užívať si bezstarostnú jazdu môžete aj vďaka vysokej miere bezpečnosti trojkolky Can-Am Spyder F3. Prakticky ide o vozidlo, ktoré sa riadi samé. Vašou úlohou je občasné dohliadanie na stabilizačný systém a užívanie si okolitej panorámy ciest. Stabilizačný systém je spojením kontroly ABS a trakcie kolies. O dianí na ceste a o stave trojkolky budete mať neustále dokonalý prehľad. Stačí jediný pohľad na panoramatický displej a viete, kde ste a kam idete. Po zaparkovaní si pokojne zájdite na pivo. Ruky zlodeja odradí kódovaný zabezpečovací systém.

Presvedčte sa aj vy, že štvorkolka je perfektné vozidlo. Absolvujte skúšobnú jazdu alebo si nakonfigurujte svoju vlastnú štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.