Mať dokonalé biele zuby dnes patrí k štatútu úspechu. Je jedno, či ste tínedžer, je vám pod 30, alebo nad 50. Biele zuby prispievajú k celkovej estetike nášho vzhľadu a sú považované za „must have“ pre každého, kto dnes chce byť úspešným.

Prečo nemáme krásne biele zuby ako iní v našom okolí?

Príčin môže byť viac. Extrém, že sa o hygienu zubov špatne staráme, je síce taktiež možný, ale príčiny je dobré hľadať aj inde. Často sa na tmavšom odtieni našich zubov podpíše naša genetická výbava. Každý máme inú farbu zubov a obvykle ju zdedíme. Na farbe našich zubov sa podpisuje aj naše stravovanie a životný štýl. Fajčiari, milovníci vína, čaju, kávy, ale aj rôznych farbených nápojov sú presne tí, ktorí s tmavším odtieňom zubov bojujú. Čiastočne dokáže pomôcť pravidelná návšteva dentálnej hygieny, ale nemusí to byť dostatočné. Vhodným riešením je bielenie zubov PURE Whitening – bieliaca metóda s garanciou výsledku aj dlhej trvanlivosti. To u iných metód nemusí platiť.

Čo by ste mali vedieť o bielení zubov?

Obvykle sa nepristupuje k bieleniu všetkých zubov. Tie kvalitne vyčistí dentálna hygiena a následne sa bielia iba predné viditeľné zuby hornej čeľusti. Kvalitné bieliace metódy dokážu vybieliť zuby bez ohľadu na pôvodnú farbu zubov. Takouto metódou je aj PURE Whitening. Metóda je bezpečná pre klienta obecne aj pre jeho zuby. Gély obsahujú minimálne množstvo peroxidu vodíka. Nezvyšuje sa citlivosť zubov, alebo len minimálne. Dokonca ani nie je potrebné dodržovať tzv. bielu diétu behom bielenia. Teda vyhýbať sa napríklad červenému vínu. Bieliace gély sú bez stabilizátorov a majú vodný základ.

Vybieľte si zuby doma

PURE Whitening je vlastne extra kvalitné domáce bielenie, ale bez stomatológa sa neobídete. Najprv je vhodené navštíviť dentálnu hygienu. Potom vám váš dentista urobí odtlačok, na základe ktorého laboratórium vyrobí vhodný nosič na mieru. Ten si odnesiete domov a po dobu 14 dní si vždy na noc aplikujete bieliaci gél a založíte nosič presne kopírujúci váš chrup. 15. deň bielenia navštívite opäť svojho stomatológa a ten vám zuby dočistí. Metódu bielenia zubov PURE Whitening ponúka Happy dent – Stomatologiaaupark.