Vianoce sú za rohom. Potešte vašu polovičku originálnym kozmetickým stolíkom.

Vianoce sú čoskoro tu a mnohí muži sa sami seba pýtajú, čím by mohli potešiť svoje polovičky. Možností je skutočne veľa. Od romantických maličkostí, až po praktické darčeky či dokonca dizajnový nábytok. Znie vám to zvláštne?

Existuje však nábytok, ktorý sa teší obľube a využiteľnosti prevažne u žien. Chcete prekvapiť tú vašu niečim originálnym? Darujte jej štýlový toaletný stolík.

Vedeli ste, že história týchto skrášľovacích stolíkov siaha poriadne ďaleko do histórie? Ich predchodcov našli v hrobkách v starovekom Egypte a boli naplnené pestrými farbami na tvár či malými zrkadlami rôznych tvarov.  Nie sú teda žiadnou novinkou, no aj v súčasnosti sú veľmi obľúbené.

Líčiť sa v kúpeľni nad umývadlom síce dokáže každá žena, no ak chcete tej vašej dopriať dokonalé pohodlie, toaletný stolík je pre vás jasnou vianočnou voľbou.

Darček pre každú nežnú ženu 

Toaletný stolík je úžasným darčekom, ktorým u svojej milovanej tento rok určite zabodujete. Je nielen šikovným praktickým pomocníkom, do ktorého si ukryje všetky svoje šminky, ale aj estetickým doplnkom, ktorý do vašej spálne vnesie šmrnc ženskosti.

V ponuke Estilofina nájdete toaletné stolíky v nadčasovom barokovom štýle či v Shabby vzhľade. Luxusné a elegantné stolíky v sebe kombinujú najnovšie trendy v dizajne s prvkami baroka a rokoka.

TOALETNÝ STOLÍK LATRISH - Estilofina
TOALETNÝ STOLÍK LATRISH – Estilofina

Moderný štýl s nádychom histórie

Precízna ručná výroba zaručuje, že všade kam ich umiestnite, budú neprehliaduteľným prvkom. Ich starožitný povrch vytvára dojem opotrebovania a tým dokonale zvýrazňuje elegantný charakter, ktorý doslova vyžarujú.

Toaletný stolík je kusom nábytku, ktorý nesmie vo vašej spálni jednoducho chýbať. Navyše, ak nad neho umiestnite zrkadlo v rovnakom štýle, vytvoríte tak kreatívny kútik pre každú štýlovú ženu.

Nezabudnite tiež k tomuto setu doladiť modernú stoličku, aby sa vaša polovička cítila pri skrášľovacích procedúrach maximálne pohodlne. Dbajte najmä na výšku stoličky, aby pri sedení mala pohodlný prístup k líčidlám či doplnkom na stolíku.

Zrkadlo môžete zavesiť na stenu alebo položiť priamo na stolík. Dôležité je, aby sa v ňom vaša polovička dobre videla. Väčšie zrkadlo oceníte najmä pri tvorbe účesov.

NÁSTENNÉ ZRKADLO LETISHA - Estilofina

Obdarujte ju s láskou 

Každá žena túži byť krásna, chce zvýrazniť svoje prednosti a naopak potlačiť nedokonalosti. Štýlový toaletný stolík jej tieto túžby zaručene splní. Po vašom boku sa tak objaví žena, ktorá bude energiou doslova žiariť.

Na stránke Estilofina nájdete štýlové toaletné stolíky, dizajnové zrkadlá a moderné stoličky, ktoré sú originálnym vianočným darčekom pre každú ženu.